Op deze pagina vind je fotoalbums van eerder georganiseerde evenementen van de Nederlandse Marieholm Vereniging.

Advertenties

Overzicht evenementen

No events

Foto galerij

KlaasWiersmaIMGL1281.jpg

Introduction in English

gb20vlagwapperend engels

Nieuws

28 april 2008: Voorkaag gevaren door vier Marieholms gevaren op 26 en 27 april.

De voorkaag is op de zaterdag door 3 Marieholms en zondag door vier Marieholms gevaren. Zaterdag was een beetje zwabberwind maar zondag was het prachtig zeilweer (zoals voorspeld). De winnaar was deze keer de Skibladnir van Marleen Gaillard en Marc Fluttert. Hanz Zwart had een nieuwe garderobe aangeschaft (zeilen wel te verstaan) maar kon alleen de zondag meevaren. Een beetje gehandicapt aan zijn hand voer hij toch mee en weet dat hij zijn boot opnieuw moet trimmen. Bart Keijzer voer zondag mee met Michel Zandbergen in de Yemanj√° en Hans Verdel voer met Arend in de Asjemenou.