Op deze pagina vind je fotoalbums van eerder georganiseerde evenementen van de Nederlandse Marieholm Vereniging.

Advertenties

Friesland Zeilen

Overzicht evenementen

No events

Foto galerij

KlaasWiersmaIMGL1264.jpg

Introduction in English

gb20vlagwapperend engels

Nieuws

28 juni 2008: Wim Harder, schipper van de Arwen (M26), plotseling overleden.

De familie van Wim Harder heeft de NMV verzocht de leden te informeren over het plotselinge verlies van Wim Harder, schipper van de Arwen (M26) op 18 juni jongsleden. Een plotselinge hersenbloeding werd hem fataal.
Wim was een betrokken lid van de vereniging. Hij was altijd een trouwe bezoeker van het NMV-evenement in Edam en regelmatig aanwezig bij de jaarvergadering in Loosdrecht. We zullen hem dit jaar missen bij het evenement in Edam en we wensen de familie veel sterkte met dit verlies.
Leden die hun medeleven willen betuigen kunnen dit sturen naar Drosten 18, 9481 GE  Vries.