Op deze pagina vind je fotoalbums van eerder georganiseerde evenementen van de Nederlandse Marieholm Vereniging.

Advertenties

Overzicht evenementen

No events

Foto galerij

DSCF9167.jpg

Introduction in English

gb20vlagwapperend engels

Nieuws

9 juni 2007: De oversteek naar Engeland verdwijnt in de mist

Na weken van voorbereidingen werd zaterdagavond tijdens het palaver besloten niet naar Engeland af te varen. De oorzaak was de slechte weersverwachting (te weinig wind) met zeemist. De risico's (kans op aanvaring) worden te groot geacht en het is niet verantwoord om met deze kennis het ruime sop te kiezen. Ook de weersverwachtig voor de komende dagen zijn niet veel beter. De overtocht voor de groep is afgelast en de meeste boten zijn teruggevaren naar de thuishaven. Een paar boten gaan vanuit IJmuiden kusthoppen naar Den Helder. Helaas is het dit jaar niet gelukt maar misschien volgend jaar een nieuwe poging!!??
In ieder geval een leuk initiatief met dank aan Henk Veerdig en Ferdinand Postma en de actieve marieholmzeilers die hebben meegedacht met de uitwerking van dit idee.